İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Taş Dünyası’ndan Fatih Bey, işlerinin doğası gereği zamanla yarıştıklarını ve Kuveyt Türk’ün teknolojisi sayesinde işlerini nasıl kolaylaştırdığını anlatıyor.


 

Ücretsiz Sanal Pos

Free POS, e-ticaret firmalarının hizmetine, ücretsiz olarak, sunulan bir sanal POS ürünüdür. Bu POS üzerinden e-ticaret firmanıza ait tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tahsilat Sistemi, kredi kartlarından ve debit kartlardan dönemsel olarak tahsilat yapan bir POS çözümüdür. Ödeme / tahsilat alma dönemleri; günlük, haftalık, aylık olarak belirlenebilir. Sistem, Mail Order çalışma prensibi ile çalışmaktadır. Müşteriden alınan bilgiler, üye iş yeri tarafından sisteme girilir. Tahsilat işlemi bu şekilde gerçekleştirilir.    

Online İşletme Finansmanı

Tüzel müşterilerimizin internet ve mobil şube aracılığı ile şubeye gitmeden kredi kullanabilecekleri online bir hizmettir.
Daha avantajlı komisyon oranları ve daha kısa operasyonel süreç sağlayan sistem, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı getirmektedir. 

Nakliyat Sigortası

Emtea Nakliyat Sigortası, bir malın bir taşıma aracı ile (gemi, kamyon, uçak ya da tren) bir yerden bir yere taşınması sırasında poliçede yer alan kloz ve şartlar uyarınca bir kaza ya da olaya bağlı olarak görebileceği fiziki zararı teminat altına alır. 

İhracat / İthalat Akreditifi

Akreditif; alıcının (amir/ithalatçı) talimatıyla bir bankanın (amir banka) belli bir tutar ve vade ile Akreditif’te öngörülen şartlara uygun belgelerin ibrazı karşılığında, satıcıya (lehdar/ihracatçı) mal bedelinin kendi ülkesinde tespit edeceği bir banka kanalıyla ödeneceği garantisinin verilmesidir.

Kobi Kart

KOBİ Kart, tüm tüzel müşterilerin yapacakları emtia alımlarını herhangi bir Kuveyt Türk şubesine gelmeden, 7/24 istedikleri zaman finanse edebilmelerini sağlayan ticari bir karttır. Tüm işletmeler, Kuveyt Türk KOBİ Kart'tan yararlanabilirler.