İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Mobilden Kuveyt Türklü Olanlara Toplamda 1000 TL Hediye!

1 Şubat 2023 tarihinden itibaren mobilden müşterimiz olanlara özel kart harcamaları, fatura talimatı ve davet kodu kampanyalarından toplamda 1000 TL kazanma fırsatı.

1000 TL Hediye’de Neler Var?

  1. Davet kodunu kullanarak mobilden Kuveyt Türklü olup 100 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca kendi davet kodunuzu da yakınlarınız ile paylaşarak Kuveyt Türk Mobil’den müşterimiz olan 3 yakınınız için 300 TL, toplamda 400 TL kazanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  2. 200 TL’lik Sağlam Nakit kart harcamasına 200 TL harcama iadesi hediye! Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte 200 TL harcama iadesi alabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  3. Herhangi bir kanal üzerinden verilen her fatura talimatı ödendiğinde 50 TL, toplamda 200 TL’ye varan hediye! Verdiğiniz her fatura talimatınız ödendiğinde 50 TL kazanabilir, toplamda 4 fatura talimatına kadar vererek 200 TL kazanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  4. Mobilden müşterimiz olan ve Sağlam Kart alan müşterilerimize, yapacakları ilk 200 TL ve üzeri kredi kartı harcamasında 200 TL Altın Puan hediye. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Kampanyalarımızdan aynı anda faydalanarak toplamda 1000 TL kazanmak için hemen Kuveyt Türk Mobil’den müşterimiz olun, size özel avantajlardan faydalanın.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler aktif olarak kullandığınız nakit kart veya kredi kartına yüklenecektir.
  • Kampanyadan mobilden Kuveyt Türklü olan bireysel müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.
  • Kuveyt Türk Mobil’den hemen müşterimiz olmak için tıklayın.