İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kuveyt Türk Ticari Kartlarıyla KOBİ’lerin Yanında!

Kuveyt Türk, farklı sektörlerde hizmet veren KOBİ ve esnaflar için geliştirdiği özel kartlarla işletmelere rahat nefes aldırıyor. Esnaftan çiftçiye, işletme sahibinden bayilere kadar her kesimin ihtiyaçlarına özel ticari kartlar sunan Kuveyt Türk, esnek ödeme planlarıyla da işletmelerin yüzünü güldürüyor.
Kart başvurularınızı en yakın şubemizden yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


 

Kobi Kart

  • KOBİ Kart, tüm işletmelerin yapacakları mal ve hizmet alımlarını şubeye gitme ihtiyacı duymadan, diledikleri anda finanse edebilmeleri için tasarlanmış ticari bir karttır.
 

 

Business Plus Kart

  • Business Plus Kart, Kuveyt Türk'ün işletme sahiplerine sunduğu ihtiyaçlarını finanse edebildikleri ve kendi nakit akışlarına göre ödeme planları oluşturabildikleri şirketlere özel finansal çözümler sunan kredi kartıdır.
 

Sağlam Bayi Kart

  • Sağlam Bayi Kart, firmanız için tahsis edilen özel bir limit ile bayilerinize esnek vade imkanı sunan pratik bir ödeme sistemidir.
 

Tohum Kart

  • Tohum Kart, tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan mazot, gübre, zirai ilaç, tarımsal ekipman, tohum ve fide alımlarını hasat dönemine kadar erteleyebileceğiniz bir ticari kredi kartıdır.