Arama Yapın

Trendyol’da Vade Farksız 6 Taksit Fırsatı!

.

Trendyol'da vade farksız 6 taksit imkanı sizi bekliyor!  

Kampanya Tarihleri 1.07.2024 - 31.07.2024
Kampanyayı Paylaş

  • Kuveyt Türk Kredi Kartı, 31 Temmuz 2024 tarihine kadar Trendyol web sitesi ve uygulaması üzerinden yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerinizde 3 taksit, 6000 TL üzeri yapacağınız alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit imkanı sunuyor. 
  • Kampanyaya tüm Kuveyt Türk kredi kartları (Sağlam Kart, Miles & Smiles Kuveyt Türk Kredi Kartı, Sağlam Kart Kampüs, Sağlam Kart Genç, Özel Bankacılık World Elite Kart, Business Plus, Sağlam Business Finansman, Sağlam Tohum Kart, Sağlam Bayi Kart, Miles&Smiles Kuveyt Türk Business Kredi Kartı) ile bu kartların sanal ve ek kartları dahildir.
  • İşlemlerin taksitli olabilmesi için ödeme anında taksitli seçimin yapılması gerekmektedir. Alışveriş sepetinizde birden fazla ürün varsa taksitlendirme yapılabilmesi için sepetteki tüm ürünlerinizin taksitli işleme uygun olması gerekmektedir. Ürünleri taksitlendirebilmek için taksitlendirilemeyen ürünü ayrı satın almanız tavsiye edilir.
  • Taksit seçenekleri ürün ve satıcı bazında değişiklik gösterebilmektedir.
  • Mevzuatın öngördüğü taksit sayılarının üzerinde taksitlendirme yapılamayacaktır. Yasal düzenlemeler gereği; telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, fatura ödemeleri, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.
  • Kuveyt Türk ve Trendyol önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.