Arama Yapın

Türkiye’nin ilk dijital faizsiz bankası Senin Bankan Amerika’ya Götürüyor

Türkiye’de genç nüfusun ve internet kullanımının hızla artmasıyla birlikte Kuveyt Türk’ün hayata geçirdiği, katılım bankacılığı alanında ilk dijital bankacılık platformu olan “Senin Bankan” iki özel kampanya başlattı.

18.05.2016

1 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında kredi kartından ya da banka hesabından fatura talimatı veren Senin Bankan kullanıcıları San Francisco’ya gitme şansını yakalıyor. Ayrıca 15 Mayıs 2016 itibari ile Senin Bankan'a üye olan müşterilere üç ay içinde Debit Kart ile yapacakları ilk alışverişlerinde 25 TL’leri iade ediliyor.

Güçlü teknolojik altyapısıyla müşterilerine yenilikçi, kolay ulaşılabilir ve güvenli hizmetler sunduklarını söyleyen Kuveyt Türk Bireysel Bankacılık Grubu’ndan Sorumlu Mehmet Oral “Şubeye erişim zorluğu yaşayan veya bankacılık işlemlerine zaman ayıramayan kişilere yönelik geliştirdiğimiz ‘Senin Bankan’da 7 gün 24 saat dijital bankacılık deneyimi sunuyoruz. Yakın zamanda bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünleriyle, Senin Bankan’da bulunan ürün gamımızı daha da zenginleştireceğiz“ dedi.

Her yerden erişilebilen banka: “Senin bankan”

Senin Bankan, özellikle yeni nesil tasarım trendlerine uygun yapılandırılmış sitesiyle ve kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Müşteriler ürün ve hizmetleri çok hızlı inceleyip, tüm sorularına yanıt bulabiliyor ve “Hemen Başvur” seçeneğini tıklayarak sadece 4 adımda başvuru yaparak Senin Bankan konforunu yaşıyor. Senin Bankan’da ihtiyaç Kart ve Kredi Kartı için de başvuru yapılabiliyor.

Türkiye genelinde, Kuveyt Türk Katılım Bankası’na ait Senin Bankan hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik ödenen her fatura (İnternet ve televizyon tahsilatları, elektrik ödemeleri, doğalgaz ödemeleri, su tahsilatları ve telefon ödemeleri) için bireysel müşterilerine çekiliş hakkı verilecek. 3 kişiye hediye edilecek San Francisco seyahatini kazananlar 19 Temmuz 2016 tarihinde duyurulacak.

Kuveyt Türk’ün 30 yıllık köklü ve sağlam deneyimi, müşteri memnuniyetindeki liderliği, masrafsız bankacılık anlayışı ile hayata geçirdiği genç, dinamik, Senin Bankan platformunun müşterileri, hesap işletim ücreti, EFT, havale ücreti gibi masrafları ödemiyor. Müşteriler; www.seninbankan.com.tr, 0 850 251 1 123 numaralı çağrı merkezi, @SeninBankan twitter adresi, /SeninBankan facebook hesabı ve seninbankan instagram bağlantılarını kullanarak destek ekiplerine kolayca ulaşabiliyorlar.