Arama Yapın

Kuveyt Türk’ün Yeni Reklam Filminde ‘Altın Hayaller’ Gerçeğe Dönüşüyor!

Altın bankacılığında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip katılım bankası olan Kuveyt Türk, yeni reklam filmiyle herkesi altın hayallerini gerçekleştirmeye davet ediyor.

07.09.2019

Gram İstanbul imzalı filmde, beşikteki bebeğe takılan, altın gününde toplanan veya evin bütçesinden ayrılarak alınan altınların güvenle saklandığı takdirde hayalleri nasıl gerçeğe dönüştürdüğüne dikkat çekiliyor.

Geleceğe yapılan en sağlam yatırımlardan biri olan altını yastık altından ekonomiye kazandırarak güvence altında tutan Kuveyt Türk, yeni reklam filmiyle konu hakkında farkındalık oluştururken herkesi ‘Altın Hayaller’ini gerçeğe dönüştürmeye davet ediyor.

Reklam filminde; anne, eş, ev hanımı, çalışan olarak gördüğümüz kadınların, ailelerinin geleceği için kurdukları altın değerinde hayallerden kesitler sunuluyor. Beşikteki bebeğe takılan altınlar ona parlak bir gelecek sunarken altın gününde toplananlar ise güzel bir evin kapılarını aralıyor. ‘Altınlarım Elimin Altında’ sloganı öne çıkan filmde, geleceğe yapılan en sağlam yatırımlardan biri olan altının konunun uzmanı Kuveyt Türk güvencesinde olduğu vurgulanıyor.

Kuveyt Türk’ün ‘Altın Hayaller’ temalı reklam filmi, Gram İstanbul imzası taşıyor. Yönetmen koltuğunda İrfan Yıldırım’ın oturduğu filmin prodüksiyonunu ise ATL Film üstlendi.

Filmi izlemek için tıklayınız.