Arama Yapın

Kuveyt Türk’ün altın aracı Türkiye turunda

İstanbul’dan başlayarak dört ay boyunca Kuveyt Türk’ün altın toplayan şubelerinin bulunduğu şehirleri ziyaret edecek olan Altın Araç, şehir meydanlarında altın bankacılığıyla ilgiyi vatandaşları bilgilendirecek.

01.08.2018

Altın bankacılığı alanında sunduğu inovatif ürün ve hizmetleriyle hem yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılmasını sağlayan hem de altın sahiplerine tasarruf ve kazanç elde etme imkânı sunan Kuveyt Türk şimdi de ‘Altın Araç’ ile Türkiye’yi dolaşıyor.

Altın Günleri, Altın Hesapları, Altın Veren ATM gibi birçok ürün ve hizmeti Türkiye’de ilk kez hayata geçiren Kuveyt Türk, altın bankacılığı alanında bir yeniliğe daha imza atıyor. 2008’den bu yana altın sahiplerinin tasarruf ve kazanç elde etmesine imkân sağlayan Kuveyt Türk, altın sahiplerini bilgilendirmek için hazırladığı “Altın Araç” ile Türkiye’yi dolaşacak.

Proje kapsamında dört ay boyunca Türkiye genelinde altın toplayan Kuveyt Türk şubelerinin bulunduğu şehirlerin meydanlarında, altın bankacılığına yönelik tanıtım ve özendirme faaliyetleri gerçekleştirilecek. Altın Araç projesiyle, öncelikle kadınlar olmak üzere altın bankacılığı konusunda bireylerin farkındalık eşiklerinin yükseltilmesi hedefleniyor.

“Hayalleriniz için sakladığınız altınlarınızın hakkı Kuveyt Türk. Altınlarınızı Kuveyt Türk’e getirin, hem altın olarak kalsın hem de değer kazansın” çağrısıyla altın bankacılığının yatırım ve kazanç fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgiler verecek olan Kuveyt Türk yetkilileri, merak edilen soruları da yanıtlayacak.

Kuveyt Türk, yastık altındaki altınların güvenli bir saklama yöntemi olan altın hesabı hizmetini 2011 yılından bu yana veriyor. Kuveyt Türk, inovatif yaklaşımla ortaya koyduğu geniş ürün yelpazesiyle kendisini “altın uzmanı” olarak konumlandırıyor.

Kuveyt Türk’ün “Altın Aracı”, 3 Eylül 2018 tarihine kadar hafta içi her gün 13.00 - 18.00 saatleri arasında İstanbul’un ilçe meydanlarında’nda yerini alarak halkının altın bankacılığı hakkındaki tüm sorularına yanıt verecek.