İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kuveyt Türk’ten okula dönüş kampanyası: 1000 TL’ye varan Altın Puan hediye

08.09.2023

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk okula dönüş kampanyası düzenledi.
Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile yaptıkları eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarında 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanabiliyor. Müşteriler, Sağlam Kart’ın vade farksız sonradan 5 taksit imkanından da yararlanıyor.
 
Müşteri memnuniyetini ve deneyimini odağına alan Kuveyt Türk, başta “vade farksız sonradan taksitlendirme” olmak üzere kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlattı. Sağlam Kart kullanıcıları, eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarında 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanma fırsatı elde ediyor ve vade farksız sonradan 5 taksit imkânından yararlanıyor. Okula dönüş kampanyası 31 Ekim 2023’e kadar geçerli olacak.
 
Kuveyt Türk, yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart’ın eğitim ve sağlık harcamalarına vade farksız 5 taksit özelliğini 2017 yılında müşterileriyle buluşturmuştu. Kuveyt Türk, Sağlam Kart’a, 2022 yılında “vade farksız sonradan taksitlendirme” özelliğini ekledi. Sağlam Kart ile tüm eğitim ve sağlık harcamalarına sınırsız sayıda 5 taksit desteğini sürdüren Kuveyt Türk, yasal mevzuata ve bankacılık düzenlemelerine uygun olmak kaydıyla diğer sektörlerde müşterilerine ayda 3 defa 15.000 TL’ ye kadar vade farksız sonradan 5 taksit imkânı sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyor.
 
Kuveyt Türk, Eylül ve Ekim aylarını kapsayacak şekilde Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlatarak veli ve öğrencilerin yüzünü gülümsetiyor. Kuveyt Türk, Sağlam Kart kullanıcılarına, 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanma fırsatı ve vade farksız sonradan 5 taksit imkânı sunuyor.
 
Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile tek seferde yaptıkları 750 TL ve üzeri eğitim harcamasında 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplamda 300 TL Altın Puan kazanıyor.
 
Sağlam Kart kullanıcıları, tek seferde yaptıkları her 750 TL ve üzeri giyim alışverişinde 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplamda 300 TL Altın Puan kazanıyor.
 
Sağlam Kart, e-ticaret harcamalarında ise her 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL olmak üzere 2 farklı işlemde toplamda 200 TL Altın Puan kazandırıyor.
 
Ayrıca kampanya döneminde görüntülü görüşmeyle Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olup sonrasında Sağlam Kart alan müşteriler, 200 TL ve üzeri ilk harcamalarına 200 TL Altın Puan kazanacak.
 
Okula dönüş kampanyasından elde edilen Altın Puanlar, ilk ekstre kesim tarihinde altına dönüştürülerek müşterilerin hesabına aktarılacak ve müşteriler diledikleri zaman TL’ye çevirebilecek.
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin eğitim için “ONAY EGITM”, giyim için “ONAY GIYIM” ve e-ticaret için “ONAY ETIC” yazıp 2848’e SMS göndermesi yeterli oluyor.
 
Kuveyt Türk’ün müşterilerinin harcama alışkanlıklarına göre aylık Altın Fırsat kampanyaları düzenleyeceği belirtildi. Sağlam Kart kampanyalarına ve detaylı bilgiye https://saglamkart.kuveytturk.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Sağlam Kart’ın kampanya tanıtım reklam filmi, başta TV’ler olmak üzere tüm mecralarda yer alıyor.