Arama Yapın

Kuveyt Türk yelken takımı Boğaziçi yat yarışlarına katıldı

Kuveyt Türk, çalışanlardan ve profesyonel sporculardan oluşan yelken takımıyla bu yıl 3. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları ve İstanbul'u dünyaya tanıtan yelken yarışı organizasyonu Bosphorus Cup’ta yerini aldı.

02.11.2022

Spora ve sporcuya desteğini sürdüren Kuveyt Türk, çalışanlardan ve profesyonel sporculardan oluşan yelken takımıyla bu yıl 3. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları ve İstanbul'u dünyaya tanıtan yelken yarışı organizasyonu Bosphorus Cup’ta yerini aldı.

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk, İstanbul Açıkdeniz Yat Yarış Kulübü tarafından 28-30 Ekim 2022 tarihlerinde organize edilen 3. Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’na, Kuveyt Türk Özel Bankacılık adını taşıyan yatla ve kendi yelken takımıyla katıldı.

Kuveyt Türk ayrıca bu yıl ‘İstanbul yelken açıyor’ sloganıyla 22-25 Eylül tarihlerinde 21. kez gerçekleştirilen Bosphorus Cup’ta, yine Kuveyt Türk Özel Bankacılık markasıyla yerini aldı.

Kuveyt Türk yelken takımı, Bireysel Satış ve Özel Bankacılık Grup Müdürü Ali Bağatır, Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Grup Müdürü Mürsel Topuz, Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Müdürü Gürkan Yılmaz, Stratejik Proje Yöneticisi Hasan Işıkdoğan’dan oluşuyor.

Her iki organizasyonda kıyasıya mücadele veren Kuveyt Türk yelken takımı, İstanbul’da düzenlenecek olan yelken yarışma ve etkinliklerine gelecek dönemde de katılmayı hedefliyor.