Arama Yapın

Kuveyt Türk Web Sitesi Yenilendi!

Kuveyt Türk’ün Yeni Web Sitesi Müşterinin ‘Online Finans Danışmanı’ Olacak

07.02.2017

Katılım bankacılığı sektörünün öncüsü Kuveyt Türk, kullanıcı deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla www.kuveytturk.com.tr adresindeki web sitesini son teknolojik trendler doğrultusunda uçtan uca yeniledi. Kuveyt Türk’ün yeni web sitesi bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda kesintisiz ve tam kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde tasarlandı.

Kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken yeni web sitesi, modern arayüzü sayesinde işlem yapmayı kolay ve keyifli hale getirirken interaktif hesaplama araçları sayesinde online bir finans danışmanı işlevi de görüyor. Yeni özelliklerle zenginleştirilen Finans Portalı, ekonomik verilerin takibini ve finansal işlemler hakkında ücretsiz bilgi alınmasını sağlıyor.

Müşteri geribildirimlerine göre tasarlandı

Müşterilerinin geribildirimlerine büyük önem verdiklerini, yeni web sitesini de müşterilerinin görüş ve beklentilerine göre tasarladıklarını belirten Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz şunları ifade etti:

“Yeni web sitemizi müşterilerimizle birlikte, her şeyden önce onların memnuniyetini ve ihtiyaçlarını gözeterek hazırladık. Bu sayede hem gelişen teknoloji ile uyumlu hem de tüm işlemlerin kolaylıkla yapılabildiği yepyeni bir platform oluşturduk. Yeni web sitemiz, ürün ve hizmetlerimizin tanıtıldığı bir platform olmanın ötesinde müşterimizin online danışmanı olacak. Kuveyt Türk olarak, bundan sonra da müşterilerimiz için yenilikçi hizmetler sunmaya ve inovatif çözümlerimizle sektörümüzde öncü olmaya devam edeceğiz.”

Kuveyt Türk’ün yeni web sitesindeki interaktif hesaplama araçları sayesinde kullanıcılar kâr payını, finansman veya taksit ödemelerini kolayca hesaplayabiliyor, hızlı bir şekilde bankacılık ürünlerine başvurabiliyorlar. Aynı zamanda güncel kurları takip edip avantajlı kurlardan anında haberdar olabiliyorlar. Kuveyt Türk’ün yeni web sitesi, site içinde aranan her türlü bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gelişmiş arama özelliğiyle de dikkat çekiyor.