Arama Yapın

Kuveyt Türk Sosyal Sorumlulukla Büyüyor

Kuveyt Türk, ‘Değerlerimizle büyüyoruz’ mottosuyla gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerini Ramazan ayına özel reklam filmiyle anlatıyor.

15.05.2018

Reklam filminde Kuveyt Türk’ün insani yardımlardan eğitim desteklerine, geleneksel sanatları yaşatmak için yapılan çalışmalardan kanserli çocuklara ve ailelerine verilen desteğe kadar birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesine yer veriliyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin sahip olduğu tüm varlıkların korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması için “Değerlerimizle Büyüyoruz” mottosuyla birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor. Bugüne kadar imza attığı sosyal sorumluluk projelerinden çok azını duyuran Kuveyt Türk, hazırladığı KSS reklam filmini Ramazan ayında yayına giriyor.

“Biz paylaşmayı bilen Türkiye’nin Kuveyt Türküyüz. Bizi birbirimize sapasağlam bağlayan değerlerimizle büyüyoruz” mesajının öne çıktığı reklam Kuveyt Türk’ün son 6 yıldır düzenlediği kampanyalarla destek verdiği Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın KAÇUV Aile Evi’ndeki çocuğun resim çizmesiyle başlıyor.

Gram İstanbul imzasını taşıyan reklamda başta Arakan’dan zorunlu göçe maruz bırakılan mülteciler olmak üzere felaket dönemlerinde yapılan insan yardımlara atıf yapılıyor. Sosyal sorumluk bilinciyle milli değerlere, şehit ailelerine, kadınlara ve çocuklara yönelik projelere verilen desteğin anlatıldığı reklam filminde, tarihi eserleri ve geleneksel sanatları yaşatmak ve gelecek nesillere ulaştırmak gayesiyle birçok faaliyetin yürütüldüğü mesajı veriliyor.

Ortaköy Büyük Mecidiye Camii, Saliha Sultan Sebili, Bursa Kozahan Şadırvanı gibi tarihi eserlerin restorasyon sponsorluğunu üstlenen Kuveyt Türk, bugüne kadar düzenlediği yüzlerce sergiyle Türk-İslam medeniyetinin özel ve eşsiz eserlerini sanatseverlerle buluşturdu. Banka Kızılay, Mehmetçik Vakfı, 15 Temmuz Dayanışması, KAÇUV, KAGEM gibi birçok kuruma ve kampanyalara desteğini sürdürüyor.

Reklamın Künyesi

Reklam veren                                 : Kuveyt Türk Katılım Bankası

Reklam veren Temsilcisi              : Emre Memiş, Şahin Fırat Keçili, Naim Güleç, Esra Hebil, Anıl Karakuş, Rumeysa Doğan, Gülsüm Gücük

Reklam Ajansı                                : Gram İstanbul

Yapım Şirketi                                  : ATL Yapım

Yönetmen                                        : Ali Kaan Dinç

KSS Projeleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin:

https://www.kuveytturk.com.tr/hakkimizda/kuveyt-turk-hakkinda/degerlerimizle-buyuyoruz

Reklam Filmini İzlemek İçin:

https://www.youtube.com/watch?v=91SDoXWklwg