Arama Yapın

Kuveyt Türk Mobil Şube Yenilendi

Türkiye’nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk, yenilenen mobil şubesiyle müşterilerinin hayatını daha da kolaylaştırıyor.

05.03.2019

Yenilenen Mobil Şube, Face ID ve Touch ID özelliğiyle kullanıcıların giriş güvenliklerini bir kat daha artırıyor. Ayrıca Mobil Şube yeni arayüzüyle her kullanıcıya en çok yaptığı bankacılık işlemlerine göre ekranlarını kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’nin öncü katılım bankası olan Kuveyt Türk, yenilenen mobil şubesiyle dijital bankacılıktaki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. Kuveyt Türk müşterilerinin bankacılık işlemlerini daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yapabilmesi için yeni özellikler eklenen Mobil Şube, hayatı kolaylaştıran hizmetler sunuyor.

Giriş ve ana sayfası yenilenen Mobil Şube, yeni yüzüyle kullanıcılara varlıklarını, son hareketlerini, finansmanlarını, kartlarını ve hesaplarını ana ekranda görebilme olanağı sunuyor ve kullanıcılar değiştirilebilir içeriklerle de ana ekranlarını diledikleri şekilde kişiselleştirebiliyor. Müşterilerin hesabına gelen ve giden para transferlerinden anında haberdar edildiği mobil bildirim özelliği de bir diğer hayatı kolaylaştıran özelliklerden. Ayrıca kullanıcıların doğum günü, bayram gibi özel günlerini de unutmayan Mobil Şube, 81 ilde 81 farklı yüzüyle kişisel konum özelliği sayesinde kullanıcılarla buluşuyor.

Uygulamaya yeni eklenen Face ID ve Touch ID özellikleriyle iOS kullanıcıları, işlem yapmak için yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuma ile ikinci doğrulama yaparak daha güvenli bir şekilde işlem yapabiliyor. Anında şifre / şifremi unuttum, Sim Bloke Kaldır menüleri sayesinde Mobil Şube’den ilk kez şifre almak, şifre değiştirmek ya da Sim blokesini kaldırmak da mümkün oluyor.