Arama Yapın

Kuveyt Türk Mobil ile finansal işlemler telefon mesafesinde

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk, “mesafesiz, masrafsız, akıllı” sloganıyla yayınladığı yeni reklam filminde, dijital platformlarda sunduğu kolaylıklara dikkat çekerek tüm müşterilerini mobil bankacılık kullanmaya davet ediyor.

09.12.2020

Dijital platformların hayatımıza girmesiyle birlikte banka müşterilerinin beklentileri de çok değişti. Müşteriler artık diledikleri finansal işlemi, diledikleri yerden en güvenilir ve en hızlı şekilde yapmak istiyor. Mobil bankacılık, finansal işlemleri kullanıcıların parmağının ucuna kadar getirerek, müşterilerin işlemlerini çok daha kolay ve kısa bir sürede yapmalarını mümkün kılıyor.

İleri bankacılık teknolojileriyle kullanıcılarına daima yeni nesil çözümler sunan Kuveyt Türk, hazırladığı yeni reklam filminde herkesi mobil bankacılık kullanmaya davet ediyor.

Tüm mecralarda yayınlanan filmde, gündelik hayatta en basit işlerin dahi mesafe, zaman ve çaba gerektirmesine karşılık Kuveyt Türk Mobil’in mesafesiz, masrafsız ve akıllı şekilde sunduğu çözümler anlatılıyor. Dijital katılma hesabı açmaktan altın-döviz almaya kadar birçok işlemin sadece telefon mesafesinde olduğuna dikkat çekiliyor.

“Mesafesiz, masrafsız, akıllı” sloganıyla hayatı kolaylaştıran en önemli özelliklerin Kuveyt Türk Mobil’de olduğu vurgulanıyor. İşlem sırasında akla takılan tüm soruların çözüme kavuşacağının da altı çizilen filmde, her yaş grubundan kullanıcının Kuveyt Türk Mobil uygulamayı kolayca kullanabileceği mesajı veriliyor.

Reklamı izlemek için tıklayınız.

Kuveyt Türk Mobil Şube hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

KÜNYE

Reklamveren:                               Kuveyt Türk Katılım Bankası

Reklamveren Temsilcisi:              Fatih Kamaşoğlu, Hasan Erol, Muhammed Emir Ertürk, Yasin Suat, Anıl Karakuş

Reklam Ajansı:                             Gram İstanbul

Ajans Başkanı:                             Nurcan Yıldız

Kreatif Direktör:                           Tarık Akın

Kreatif Ekip:                                  Tolga Akın, Nihan Adıyaman, Tolga Tarhanacı

Müşteri İlişkileri:                          Yeliz Tezcan, Selen Beşikçi

Prodüksiyon Şirketi:                    Kraft Production