Arama Yapın

Kuveyt Türk Geleceğin Yöneticilerini Arıyor

“Geleceğin yöneticisi bugünün yönetici adayı” fikrinden yola çıkan Kuveyt Türk, ‘MT 2016’ programı ile yöneticilerini arıyor.

11.04.2016

Kuveyt Türk, Yönetici Adayı (Management Trainee) programı ile gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve bankanın rekabetçi üstünlüğünü ileriye taşıyacak yöneticilerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Adaylara MBA Eğitimi İmkanı

Kuveyt Türk MT programına Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden başarıyla mezun olmuş adayların katılması hedefleniyor. İlk olarak yoğun bir temel bankacılık eğitimine tabi tutulan yönetici adaylarının kuruma adaptasyonları sağlanıyor, kariyer gelişim ve yönetim süreçleri yakından takip ediliyor. Ayrıca adaylara kişisel yetkinlik ve teknik yeteneklerinin üst seviyelere çıkarılması için profesyonel destek sağlanıyor. Eğitim politikası ile diğer MT programlarından ayrışan Kuveyt Türk MT Programı kapsamında işe alınan adaylara, bedeli Kuveyt Türk tarafından karşılanmak üzere Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde MBA eğitimi imkanı sunuluyor.

Son Başvuru 18 Nisan Pazartesi!

Kuveyt Türk’ün bu yılki MT 2016 işe alım süreci 24 Nisan 2016 Pazar günü Kuveyt Türk Bankacılık Üssü’nde gerçekleştirilecek tanıtım sunumu ve İngilizce sınavı ile başlayacak. Sınavda başarılı olan adaylar Kuveyt Türk Kariyer ve İşe Alım ekibi tarafından yürütülen değerlendirme merkezi uygulamalarına dahil edilecek. Yetkinlik bazlı mülakat, sunum değerlendirme ve grup çalışması gibi aşamalardan oluşan değerlendirme sürecinin ardından işe alınan adaylar belirlenecek.

MT programını 10 yıldır başarılı bir şekilde devam ettiren Kuveyt Türk, işe alım ve değerlendirme süreçlerindeki profesyonel yaklaşımı ile de örnek teşkil ediyor. Kurumsal büyümesi hızlı bir ivme ile her alanda artan Kuveyt Türk, gelişime odaklanmış yönetim ve insan kaynakları politikalarıyla her geçen gün bünyesine yeni yetenekler katıyor.

Adaylar, 18 Nisan 2016 Pazartesi gününe kadar Kuveyt Türk’ün kariyer portalı www.katılbize.com web sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekler.