Arama Yapın

KOBİ’ler Kuveyt Türk’ü anlatıyor

KOBİ ve esnafların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunan Kuveyt Türk, ürün ve hizmetlerini dijital platformlar için hazırladığı yeni reklam filmleriyle tanıtıyor.

01.08.2018

Her KOBİ’nin işinin ve ihtiyacının farklı olduğunun vurgulandığı reklam filmlerinde, farklı sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan beş KOBİ’nin yöneticileri, Kuveyt Türk’ün ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerini paylaşıyor.

KOBİ bankacılığının güçlü ismi Kuveyt Türk, her KOBİ’nin iş yapışının ve ihtiyacının farklı olduğuna, dijital platformlara özel hazırladığı yeni reklam filmleriyle dikkat çekiyor. Her işletmenin ihtiyacına özel çözüm paketlerini daha önce yoğurtçu bir babanın Kayhan, Orhan ve Burhan adlı üç oğlunun hikâyesiyle ekranlara taşıyan Kuveyt Türk, bu defa farklı sektörlerde başarılı işlere imza atan beş KOBİ’nin yöneticilerine mikrofon uzatıyor. KOBİ yöneticileri, Kuveyt Türk’ün bankacılık ürün ve hizmetlerinin ticari faaliyetlerine kattığı değeri anlatıyor.

Her KOBİ’nin işi başka. Başka başka KOBİ’lerimiz şimdi karşınızda!” mottosuyla KOBİ ve esnaflara hitap eden reklamlarda, Kuveyt Türk’ün KOBİ’lere sunduğu ürün ve hizmetlere değiniliyor. Her reklamda farklı bir KOBİ’nin yer aldığı filmlerin ilkinde Taş Dünyası’ndan Fatih Karaca, yüksek limitli KOBİ Kart’ın işlerini nasıl kolaylaştırdığına, Kuveyt Türk’ün internet bankacılığından nasıl yararlandığına ve ücretsiz bankacılık hizmetlerine dikkat çekiyor. Efendel Nakliyat’tan Ali Alp, Kuveyt Türk’ten aldığı çok hızlı finansman desteğinden, kullandığı ürünlerden ve güler yüzlü hizmete verdiği önemden bahsederken, Kaya Grup Lazer Makine’den Burcu Kaya ise büyüme hayallerinden ve DBS ile rahata kavuşan aile firmasından söz ediyor. Kavlak Zeytin’den İbrahim Bayrak’ın Kuveyt Türk’le ne kadar iyi bir takım olduklarını, her sıkıştığında çözüm alternatifleriyle gelen bankasına duyduğu güveni ve memnuniyeti ifade ettiği reklamların sonuncusunda ise Mira Isı Sistemleri’nden İlker Özaslan da firmasını ziyaret eden Kuveyt Türk’ün sunduğu teklifle bir krizin üstesinden nasıl geldiklerini anlatıyor.

Gram İstanbul imzasını taşıyan reklam filmi, hangi sektörde, hangi büyüklükte, hangi bölgede iş yaparlarsa yapsınlar, Kuveyt Türk’ün, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun paketi sunduğuna vurgu yapıyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Kuveyt Türk Katılım Bankası

Reklamveren Temsilcisi: Emre Memiş, Şahin Fırat Keçili, Semih Karakaya, Anıl Karakuş

Reklam Ajansı: Gram İstanbul

Prodüksiyon: Sarper Kesim