Arama Yapın

Emekli maaşını Kuveyt Türk’e taşıyanlara 6 bin TL’ye varan promosyon

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk, emekli maaşını taşıyanlara sunduğu ayrıcalıkları ve promosyon ödemelerini artırmaya devam ediyor.

17.08.2022

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk, emekli maaşını taşıyanlara sunduğu ayrıcalıkları ve promosyon ödemelerini artırmaya devam ediyor. Emekli maaşını 30 Eylül’e kadar Kuveyt Türk’e taşıyan ve promosyon başvurusunda bulunan müşteriler, faizsiz finans prensiplerine uygun olarak 6 bin TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanıyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk, emeklilere yönelik cazip avantajlar içeren emekli maaşı taşıma paketini güncelledi. Emekli maaşlarını 30 Eylül'e kadar Kuveyt Türk’e taşıyan müşterilerine promosyon başvurusunda bulunmaları durumunda faizsiz finans prensiplerine uygun şekilde 6.000 TL’ye varan promosyon ödemesinde bulunacak. Katılım finans kuruluşları arasında emeklilere yönelik en iyi ayrıcalıkları sunan Kuveyt Türk, bu kapsamda, 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4.000 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.000 TL, 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara ise 6.000 TL tutarında promosyon ödemesinde bulunacak. Maaşlarına, 7 gün 24 saat boyunca Kuveyt Türk ATM'leri ve diğer tüm banka ATM'lerinden kolaylıkla ulaşma imkânı da bulan emekliler, ayrıca ortak ATM’lerden işlem başına 2.000 TL olmak üzere ayda 2 kez ücretsiz para çekebiliyor.

Emeklilere özel ayrıcalıklar

Kuveyt Türk emeklilere, Kuveyt Türk Mobil'den ücretsiz EFT, FAST ve havale yapmaktan ortak ATM’lerden ücretsiz para çekmeye, çağrı merkezinde öncelikli işlem yapmaktan Emekli Danışma Hattı (0262 723 49 19) hizmetine kadar birçok avantaj sunuyor. Maaşını Kuveyt Türk'e taşıyan tüm emekliler, promosyondaki yeni tutarlardan ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanırken yeni emekli olanlar da başvurmaları durumunda ilk maaşlarını ve promosyonlarını Kuveyt Türk’ten de alabilecek. Kuveyt Türk’ün sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen emeklilerin, emekli maaşının e-Devlet üzerinden veya tüm şubeler aracılığıyla Kuveyt Türk’e taşıması yeterli oluyor.