İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ar-ge Merkezimiz

Biz Kimiz

Bankacılık ve finans alanında faaliyet gösteren ilk Ar-Ge merkezi olan Kuveyt Türk, 4 yıl üst üste Bankacılık ve Finans Kategorisinde En İyi Ar-Ge Merkezi Ödülü’nün sahibi oldu.

Başlıca Projelerimiz

İnovatif uygulamalar geliştirerek sektöre öncülük etme vizyonuna sahip olan Ar-Ge Merkezimiz kendi projelerini tasarlayarak hem ithal ikamesi oluşturuyor hem de ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor

Üniversite Sanayi İlişkileri

Sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri akademik camiaya aktarmaya önem veren Ar-Ge Merkezimiz, Türkiye’nin köklü üniversiteleri ile önemli işbirlikleri yapmaktadır.

Sponsorluk ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Ulusal akademik konferanslar, üniversite mezuniyet törenleri, öğrenci kulüpleri çalışmaları, teknoloji ve inovasyon çalıştayları gibi bir çok etkinliğe sponsor oluyoruz

Etkinlikler ve Eğitimler

Kurum içi iletişimi arttırmak, teknolojik ve akademik gelişmeler hakkında en güncel bilgileri yakından takip etmek amacıyla bir takım etkinlikler ve eğitimler düzenliyoruz.

Ar-Ge Ödül Teşvik Sistemi

Ar-Ge Merkezimiz bünyesindeki Ar-Ge Ödül Teşvik Sistemi ile çalışma arkadaşlarımızı lisansüstü eğitim yapmaya, makale yazmaya, proje üretmeye ve patent sahibi olmaya teşvik ediyoruz.