Taksitli Ticari Finansman

Taksitli Ticari Finansman, işletmenizin işlerini geliştirmek ya da yatırım yapmak amacıyla edineceğiniz araç, iş yeri, makine, teçhizat gibi malların finansmanını kapsamaktadır.

Taksitli Ticaret Finansmanı kapsamında firmanıza tanımlanan limiti tek seferde kullanabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Örnek

Bir işletme satın almak istediği CNC tezgahı için Bankamıza başvurur. Katılım Bankaları prensipleri gereği henüz tezgahın satışı yapılmadan ve herhangi bir peşinat veya kaparo ödenmeden önce işletme, satıcı ile ön anlaşma (proforma fatura) imzalayıp, tezgah alım talebini (müracat formu) bankamıza bildirir. Bankamız ön anlaşmada belirtilen cins, miktar ve birim fiyat üzerinden satıcıya tezgahın siparişinde bulunur ve Bankamız CNC tezgahını bu şekilde satıcıdan satın alır ya da işletmeye Bankamız adına satın alabileceğine dair vekalet verilir. Bankamız satıcıya ödeme yaptıktan sonra tezgahı işletmeye satar ve işletme tezgahı teslim alır. Teslimattan sonra satıcı işleme ait faturayı bankamıza iletir, bankamız tezgahın satılışını İşletmeye yapar.

Özellikler

36 aya kadar vade imkanı

TL , USD ve EUR para cinsinden Dövize Endeksli (DEK) finansman imkanı

Kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planı