Senin Bankan: Yeni Nesil Dijital Bankacılık

  

Kuveyt Türk Senin Bankan Dijital Bankacılık Platformu

Geliştirdiğimiz çözümlerle sektörün standartlarını belirleyerek öncülük etme alışkanlığımızı yine sürdürüyor, direkt bankacılık alanında yepyeni bir çağ başlatıyoruz: Senin Bankan!

Bugüne kadar bankaların müşterisi oldunuz. Kuveyt Türk olarak, bu yaklaşımı Sağlam Bankacılık, etik ve ahlaki değerler ile sizi merkeze yerleştiren hizmet anlayışı ile değiştirdik, standartları belirledik. Şimdi ise Senin Bankan ile yeniden standartları belirliyoruz. Değerlerimizden ödün vermeden daha iyi hizmet sunmayı hedef alarak geliştirdiğimiz Senin Bankan, size alışılmışın dışında bir bankacılık deneyimi sunuyor.

Senin Bankan’ı dijitalleşen dünyada en değerli varlığınızın zamanınız olduğunu bilerek hazırladık. Bu süreçte “daha iyisine nasıl ulaşırız?” sorusunu aklımızdan çıkartmadık. Bu soruya cevap aramak için sürekli araştırdık ve kalıpların dışına çıkıp çağın gerektirdiği bütün olanakları kullanarak farklılık oluşturma bilinciyle hareket ettik.

Senin Bankan’ı daha yakından tanımak ve Kuveyt Türk imzalı direkt bankacılığa zaman kaybetmeden adım atmak için hemen başvurun!

                                                                                                                                   

  

Senin Bankan'da Neler Yok, Neler Var?

Şubeye gitmek yok! Bankanızın kapısı 7 gün 24 saat size açık çünkü bankanız bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ve tabletinizde!

İşlem ücreti yok! Bankanıza emanet ettiğiniz paranız durduk yere azalmaz, süprizlerle karşılaşmazsınız çünkü her bir kuruş sadece sizin!

Konfor var! Biz, Sağlam Bankacılık prensibi ve daima daha iyi hizmet sunma hedefiyle her geçen gün daha iyi olmak için çalışıyoruz; size düşen ise şubeye gitmeden yeni nesil direkt bankacılık konforunun tadını çıkartmak!

Senin Bankan’ı daha yakından tanımak ve Kuveyt Türk imzalı direkt bankacılığa zaman kaybetmeden adım atmak için hemen başvurun, fırsatları kaçırmayın!