Artık siz de nakit değil, Nakit Plus taşıyın; Kuveyt Türk güvencesiyle hayatınız kolaylaşsın. Üstelik alışveriş yaptıkça altın puanlarınız biriksin. Harcadıkça tasrruf edin.

Tanıtım

Kuveyt Türk ATM’lerinden, yurtiçi ve yurtdışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapmayı, Visa Electron ya da MasterCard Maestro amblemi bulunan işyerlerinden POS makinalarıyla vadesiz hesaptaki kullanılabilir bakiyeye ulaşarak alışveriş yapmayı sağlayan banka kartıdır.

Yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerde kullanılabilir.

Özellikleri
  • Kuveyt Türk Banka Kartı, ATM’lerde ve alışverişlerinizde vadesiz hesabınıza ulaşmanızı sağlayan bir banka kartıdır.
  • Banka Kartı ile 7 gün 24 saat hem Kuveyt Türk ATM’lerinden, hem de yurtiçi ve yurtdışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden vadesiz hesabınızın kullanılabilir bakiyesi dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Banka Kartının yıllık kart ücreti yoktur.
Başvuru

En yakın Kuveyt Türk Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Anında Kart basım

Anında kart basım sistemi ile Nakit Plus kartınız şubemizde basılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Altın Puan

Banka kartlarınız ile yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız. İşlem tutarının %0.35’i kadar Altın Puan müşterinin Altın Puan hesabında birikir. Müşterinin bir altın puan hesabı yoksa otomatik olarak açılır. Altın Puan tutarı 10 TL’ye ulaştığında gram altın olarak hesabınıza yansıtılır.