Müşteri Memnun Biz Memnun

Bankamız hizmet kalitesini müşterilerinin memnuniyeti ile arttıracağını çok iyi bilmektedir.

Bu nedenle, siz değerli müşterilerimizin taleplerini, önerilerini, şikayetlerini dile getirebilmeleri ve bildirimlerine kalıcı çözümler alabilmeleri için “Müşteri Memnuniyeti Merkezimiz” hizmet vermektedir.

Görüş, öneri ve şikayetleriniz bankamız için çok değerlidir. “444 3 123 / 0850 251 3 123” numaralı telefondan, musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr e-posta adresinden, “0212 355 8777” numaralı fakstan, İnternet Sitemiz Bize Ulaşın bölümü ile İnternet Şube'mizden; “444 0 123 / 0850 251 0 123” numaralı Çağrı Merkezi'nden, taleplerinizi  “Müşteri Memnuniyeti Merkezi” ne iletebilirsiniz.

Kurumuzla Yazışma Adresi: Büyükdere Cad. No: 129/1 34394 Esentepe / İSTANBUL üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Google Play ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr; Senin Bankan ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi seninbankan@kuveytturk.com.tr; Özel Bankacılık ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi ktobiletisimformu@kuveytturk.com.tr; Mobil Şube ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi mobilsubesi@kuveytturk.com.tr adreslerinden iletebilirsiniz.

Sosyal Medya üzerinden talep, öneri ve şikayetlerinizi ise TwitterFacebook ve Şikayet Var iletebilirsiniz.

Amacımız, siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için tüm çabayı göstermek ve yapılması gereken her hizmeti en yüksek noktada verebilmektedir.