Mühendislik Sigortaları

Bu sigorta inşaat, montaj, makine kırılması ve elektronik cihazlarda oluşabilecek hasarları 4 farklı ürünle sigortalatabilirsiniz.

 • Makine Kırılması

  Makine Kırılması Sigortası, makine ve tesislerin deneme devresinden sonra, ani ve beklenmedik her türlü sebepten meydana gelen hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını karşılar.

 • Elektronik Cihaz

  Elektronik Cihaz Sigortası, elektronik cihazların deneme devresinden sonra, ani ve beklenmedik sebeplerden meydana gelen maddi ziyan ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını temin eder.

 • İnşaat All Risks

  İnşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, inşaat faaliyetleri ile ilgili ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarların yanı sıra, doğal afetler ( deprem, toprak kayması seylap vb.) yangın, yıldırım, infilak, şantiye ve işletme kazaları, dikkatsizlik, sabotaj nedeniyle oluşacak risklere karşı inşaatınızı güvence altına alır.

 • Montaj All Risks

  Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, montaj faaliyetleri ile ilgili ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarların yanı sıra, doğal afetler (deprem, sel, seylap, toprak kayması, fırtına vb.), yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık nedeniyle oluşabilecek riskleri de güvence altına alır.

NEOVA Sigorta ayrıcalığı ile isteğe bağlı olarak sunulan zengin teminat yapısını, alternatif ürün paketlerini ve diğer açıklamaları içeren ürünle ilgili detaylı bilgilere www.neova.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.