Konut Finansmanı

Kuveyt Türk'ün Konut Finansmanı ile siz de hayal ettiğiniz eve kolayca sahip olabilirsiniz.

Kuveyt Türk, beğendiğiniz evi satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar.

Kar oranlarımızı öğrenebilir, geri ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın Şubemize gelebilir veya 444 0 123 / 0850 251 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza en uygun kâr oranlarını inceleyin.

Hesaplama tablosunu kullanarak taksit planınızı hesaplayın.

Konut Finansmanı'na hemen başvur!

                                  
Sabit Ödemeli Konut Finansmanı

"Taksit tutarlarım her ay aynı miktarda olsun, ne ödeyeceğim belli olsun" diyen müşterilerimize özel ürünümüz Sabit Taksitli Konut Finansmanı ile Kuveyt Türk’ün avantajlı dünyasına adım atın. Sabit Taksitli Konut Finansmanı’nda 120 aya varan vadelerle size özel oranlarla ev sahibi olmanız mümkün.

Azalan Ödemeli Konut Finansmanı

"İlk aylarda daha fazla taksit ödeyeyim, taksit tutarım giderek azalsın" diyen müşterilerimize özel konut finansmanı ürünümüz.

Azalan Taksitli Konut Finansmanı'nda belirlediğiniz oranlarda taksit tutarlarınızı düşürerek ileri taksitlerinizin daha düşük miktarlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Azalan Kâr Oranlı Konut Finansmanı

Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı'nda kaçıncı yılda hangi karlılık oranı kullanılacağı baştan bellidir. Her yılın oranı farklı olmakla birlikte bir önceki yıla göre azalan bir seyir izler. Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı'nda azami vade 10 yıldır. Aynı yıl içerisindeki aylık karlılık oranı değişiklik göstermemektedir. Örneğin birinci yıldaki 12 ay boyunca karlılık oranı %1 iken, ikinci yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.95, üçüncü yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.90 gibi...

Artan Ödemeli Konut Finansmanı

Müşterilerimizin gelirleriyle birlikte artan taksitlerle ödemelerini yapabilecekleri Artan Taksitli Konut Finansmanı "Gelirimde artış olacak bugün daha az ödeyeyim, belirlediğim oranlarda taksit miktarlarım da artsın" diyen müşterilerimize özel konut finansmanı ürünümüz.

Artan Taksitli Konut Finansmanı ile ödemelerinize düşük tutarlı taksitlerle başlar, belirlediğiniz oranlarda taksitlerinizi artırıp gelirinize göre ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ara Ödemeli Konut Finansmanı

Belli dönemlerde yüksek gelir elde eden müşterilerimize özel ürünümüz Ara Ödemeli Konut belirlediğiniz sıklıklarda yüksek miktarlı ödemeler yapar, diğer aylardaki ödemelerinizi daha düşük miktarlardan yapabilirsiniz.

Belli aylarda prim, ikramiye mi alıyorsunuz? Hasat mevsiminde daha çok ödeme mi yapmak istiyorsunuz? Ara Ödemeli Konut Finansmanı tam size göre... Taksitlerinizi gelirinize göre düzenleyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı

Hangi ay ne kadar ödeme yapacağını kendi belirlemek isteyen müşterilerimize özel ürünümüz Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı.

Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı'nda taksit miktarlarınızı dilediğiniz gibi düşürebilir, yükseltebilir ya da ara ödemeler yapabilir, size özel taksit planını oluşturabilirsiniz.

Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı

Hayatını yurt dışında devam ettiren, tatillerini, emeklilik yıllarını Türkiye'de geçirmeyi düşleyen, Dünya'nın en güzel şehirlerinden, sahillerinden, doğa harikası yörelerden gayrimenkul almak isteyen yabancı ülke vatandaşlarına yönelik ürünümüz Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı ile Türkiye'den gayrimenkul almak çok kolay!

Mütekabiliyet listesinde yer alan yabancı ülke vatandaşları ile yabancı ülkede yaşayan, kazançları yabancı para üzerinden olan vatandaşlarımızın hem TL hem de yabancı para üzerinden yararlanabilecekleri Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı yerli yabancı ayırt etmeden herkese aynı şartlardan, kar oranlarından gayrimenkul imkânı sunuyor.

Konut alımlarında 120 aya, iş yeri alımlarında 60 aya varan vadelerle yararlanabileceğiniz Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Arsa İş Yeri Finansmanı

Yatırım amaçlı arsa mı almak istiyorsunuz?
Yeni bir dükkan mı satın alacaksınız? Ya da daha ucuza bir ofis mi buldunuz?
İşte tam sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olan Arsa/İş Yeri Finansmanı 60 aya varan vadelerde siz müşterilerimizin hizmetinizde...

Arsa/İş Yeri Finansmanı'ndan yararlanmak için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Özellikler

120 aya varan vade imkanı.

Size uygun konut finansmanı ürünleriyle dilediğiniz gibi geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Anlaşmalı Konut Projelerimiz

Anlaşmalı Konut Projelerimiz için tıklayınız.