KOBİ Kart

KOBİ Kart Nedir?

Tüm tüzel müşterilerimizin yapacakları emtia alımlarını şubelerimize gelmeden, 7 gün 24 saat, istedikleri zaman finanse edebilme imkanı sağlar.

Özellikleri

KOBİ Kart tüm işletme müşterilerine verilebilir.

Harcamalarda üye iş yerinden bağımsız, her POS'ta taksit imkanı sağlar

Yapılan işlemler üye işyerinde tek çekim olarak göründüğü için, peşin indiriminden yararlanma avantajı sağlar.

KOBİ Kart ürününde 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirilme yapılabilmektedir. Taksit sayısı başvuru esnasında belirlenmekte, sonrasında değişim yapılamamaktadır. Tüm harcamalar* başvuruda belirlenen taksit sayısına göre vade farklı ile taksitlendirilir.

KOBİ Kart ücretsizdir.

300 TL’nin altın işlem yapılamaz.

Kartın kulanım süresi basım ayı ile beraber 3 aydır. Son kullanma tarihi 3. ayın son günüdür. Örneğin; 17 Ekim’de basılan kartın son kullanma tarihi 31 Aralık’tır.

Yapılan harcamalar her ayın sonunda kesinleştirilmekte ve ödeme planı oluşturulmaktadır.

Müşteri kartını yurtiçi ve yurtdışı her yerde kullanabilmektedir.

KOBİ Kart ile internet üzerinden alışveriş yapılabilir.

Nakit benzeri işlemlerde bu kart kullanılamamaktadır.

Müşteriye hesap özeti gönderimi yapılmamaktadır. Borç tutarı ay sonunda SMS ve mail ile bildirilmektedir. Müşterinin borcunu, işlemi yaptığı aydan sonraki ay içerisinden ödemesi gerekir.

Gıda-market, akaryakıt ve fatura harcamalarına, otomatik olarak 3 taksit yapılır.

Kuyumcular, araç galerileri, alkollü içecek satan yerler, tekel bayileri, oto servisleri, kumarhane ve şans oyunlarında yapılan işlemler, araç kiralama, mahkeme ve para cezaları, döviz, bağış, kontör, sigorta, vergi, sigorta ödemeleri, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde işlem yapılamamaktadır.

Başvuru

Size en yakın Kuveyt Türk Şubesinden KOBİ Kart başvurusu yapabilirsiniz. Anından Kart Basım ile kartınızı şubeden teslim alabilirsiniz.