İnternet sitemizin tanıtımı ile ilgili videolar sayfasına hoşgeldiniz.

Akıllı Menü

Özelleştirilebilen akıllı menü ile sık yaptığınız işlemlerinizi istediğiniz resmi ve ismi vererek kaydedebilir ve kendi menünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Örneğin; oğlunuza her ay para gönderiyorsanız, akıllı menüye oğlunuzun resmi ile “Oğluma Harçlık” işlemini akıllı menüye kaydedebilir ve tek bir tıkla para gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Akıllı menüye ekle çıkar özelliği ile daha fazla işlem ekleyip ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödemelerinizi bir sayfa altında toplayıp, diğer sayfanıza az kullandığınız işlemleri yerleştirebilirsiniz. Böylece her şeyi size özel olarak tasarlayabileceksiniz.

Akıllı Menü videosuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Tanımlı Alıcılar

Tanımlı Alıcılar menüsünde tüm tanıdıklarınızı bir arada kaydederek görebileceksiniz. Gerçekleştirdiğiniz işlemleri Tanımlı Alıcılarınıza kaydederek tüm kayıtlı kişi ve yerlerinizle ilişkilendirerek tek bir tıkla tekrardan işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Tanımlı Alıcılar videosuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Hızlı Bilgi Ekranları

İnternet Şube ana sayfanızda önemli bilgilerinize artık hızlıca ulaşabileceksiniz. Kredi kartı kalan limitinizi, son kredi kart işlemlerinizi ve duyurularınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca günlük kur bilgi alanı ile piyasa kurlarını her an takip edebilirsiniz.

Takvim

Akıllı takviminize hatırlatmalar ekleyebilir, programlarınızı bu takvim üzerinde ayarlayabilir ve ödemelerinizi unutmadan hatırlatıcı sayesinde zamanında yapabilirsiniz. Motorlu taşıtlar verginizi ödemeniz için size bunu hatırlatan akıllı bir takviminiz var artık.

Hava Durumu

İnternet Şubenize girdiğinizde artık bulunduğunuz şehrin hava durumunu sayfanızda an an gözlemleyebilirsiniz.

Profil

Artık İnternet Şubenizde kendinize ait bir profil oluşturabilirsiniz. Profilinize resminizi ekleyip, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.