Gerçek Birikimin Sağlam Bankası

Gerçek Kazancın Sağlam Bankası

Özel Cari Hesaplar

Özel Cari Hesaplar vadesiz olarak açılan, istenildiği zaman para yatırılıp çekilebilen hesap türüdür. Türk Lirası veya yabancı para cinsinden açılabilen, karşılığında herhangi bir getiri sunulmayan özel cari hesaplardan işletim ücreti tahsil edilmemektedir.

Kuveyt Türk Katılma Hesabı

Kuveyt Türk Katılma Hesapları, minimum aylık açılabilen, vade tarihinde hesap sahibi ile Bankamız arasındaki kar-zarar ortaklığı çerçevesinde getirinin paylaşıldığı hesap türüdür. Katılma hesaplarında toplanan fonlar faizsiz bankacılık ilkeleri doğrultusunda ticari, sanayi ve hizmet sektörlerinin finansmanında kullanılmaktadır.

Altın Hesabı

Vadesiz olarak açılan, birikimlerin altın olarak değerlendirilmesini sağlayan hesap türüdür. Altın hesapları ile TL ve USD karşılığında altın alım-satım işlemleri yapılabilmektedir. Taşıma riski, düşük ayar kaygısı olmadan, 1 TL ile bile rahatlıkla döviz alıp satar gibi altın alıp satılabilir.

İstendiği anda altınların fiziki karşılığı gram gram tüm Kuveyt Türk Şubeleri'nden çekilebilir.

Çeyrek Altın

Ülkemizde geleneksel bir yere sahip olan Çeyrek Altın artık Kuveyt Türk’te ! Çeyrek Altın hesabı açtırarak ister birikim yapabilirsiniz, isterseniz fiziki teslim imkanı sayesinde dileğinizde şubelerimizden veya ATM’lerimizden çeyrek altın çekebilir, İnternet Şubesi'nden satın alabilirsiniz.