Mobil Şube, iPhone 6 Kazandırıyor!

5 Mayıs 2015 - 15 Haziran 2015 tarihleri arasında Mobil Şube'ye giriş yapan bireysel müşterilerimizden biri olun, 10 adet iPhone 6 16 GB'tan birini kazanma şansı yakalayın! Eğer Mobil Şube'niz yoksa, hemen aşağıdan akıllı telefonunuz işletim sistemini seçerek Mobil Şube'yi zahmetsizçe kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone ve iPad için
 

Yenilenen Kuveyt Türk Mobil Şube veya Tablet Şube ile fatura ödemeden, para transferlerine, kart borcu ödemeden, hisse alış-satışa kadar pek çok bankacılık işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de Mobil Şube uygulamamızı akıllı telefonunuza veya tablet cihazlarınıza indirin, nerede olursa olun işlemlerinizi hızlıca yapın.

                                                  

 


 

 
Android için
 

Yenilenen Kuveyt Türk Mobil Şube ve Tablet Şube ile fatura ödemeden, para transferlerine, kart borcu ödemeden, hisse alış-satışa kadar pek çok bankacılık işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de Mobil Şube uygulamamızı akıllı telefonunuza veya tablet cihazınıza indirin, nerede olursa olun işlemlerinizi hızlıca yapın.

                                                  

 


 

 
Windows Phone 8 için
 

Kuveyt Türk tarafından Windows Phone 8 için geliştirilen Mobil Şube ve Tablet Şube uygulaması ile fatura ödemeden, para transferlerine, kart borcu ödemeden, hisse alış-satışa kadar pek çok bankacılık işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de Mobil Şube uygulamamızı akıllı telefonunuza vaya tablet cihazlarınıza indirin, nerede olursa olun işlemlerinizi hızlıca yapın.

                                                  

 


 

 
Mobil Şube Kampanya Açıklaması

Bu kampanya 05.05.2015 SAAT:00:01-15.06.2015 SAAT:23:59 tarihleri arasında KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. adına MPİ’nin 29.04.2015 tarih ve 52739871-255.01.02/1355-3147 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişe Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Daha detaylı bilgi için tıklayın

Müşterimiz değil misiniz? Hemen Senin Bankan ile müşterimiz olun, Mobil Şube'yi kullanmaya başlayıp, iPhone 6 16GB'tan birini kazanma şansını kaçırmayın!