Araç Finansmanı

Yeni bir araç mı satın almak istiyorsunuz? Ya da daha uygun fiyata 2. el bir araç mı buldunuz? Hemen araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Kuveyt Türk'e başvurmak..
Kuveyt Türk, beğendiğiniz aracı satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar.
Kar oranlarımızı öğrenebilir, geri ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın şubemize gelebilir veya 444 0 123 / 0850 251 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza en uygun kâr oranlarını inceleyin.

3 Ay Ertelemeli Araç Finansmanı kampanyası için tıklayın.

Hesaplama tablosunu kullanarak taksit planınızı hesaplayın.

Araç Finansmanı'na hemen başvur!

                                  
Araba satın almak istiyorum ne yapmalıyım?

Öncelikli olarak Kuveyt Türk Şubeleri'nden edinebileceğiniz bireysel kredi başvuru formunu doldurmanız ve istenilen belgeleri temin etmeniz gerekir. Hangi aracı satın alacağınıza karar verdiyseniz, talebinize göre geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Katılım bankaları prensipleri gereği henüz arabanın satışını yapmadan ve herhangi bir peşinat veya kaparo ödemeden önce arabanın alım talebini, modelini, fiyatını gösteren belgeyi (proforma fatura) şubemize iletmelisiniz. Bankamız bu belgelere göre araç bayisine siparişte bulunur ve aracı satın alır.

Arabayı Kuveyt Türk adına bayiden satın alabileceğinize dair size vekalet verilir.

Araç bayisine ödeme yapıldıktan sonra bankamız arabanın satışını size yapar ve siz aracı teslim alabilirsiniz. Teslimattan sonra bayi faturayı bankamıza iletir, bankamız arabanın satışını size yapar.

Özellikler

48 aya kadar vade imkanı

5 yaşa kadar ikinci el araç finansmanı

Kendinizin belirleyebileceği size en uygun ödeme planı

Finansman tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.